Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
nowy magazyn i ominięcie starego
Autor Wiadomość
Swarek 

Posty: 1
Wysłany: 2023-01-27, 09:54   nowy magazyn i ominięcie starego

Witam, chciałem utworzyć w programie nowy magazyn i wprowadzić ręcznie towary które obecnie mam w sklepie, który był by magazynem głównym, ponieważ w tym co mam już ponad połowa towarów jest nieużywana poprzez zmiane gramatury czy kodu kreskowego. Jak zrobić aby zachować stary magazyn główny ale uczynić go nieaktywnym a nowy magazyn był magazynem głównym i przy wczytywaniu np faktury nie musiał wybierać do którego magazynu przypisać towar. Bardzo proszę o pomoc. Próbowałem też zainstalować program od nowa czysty aby wszystko wprowadzić od nowa ale pojawia się informacja "Identyfikator bazy niezgodny z wpisanym w licencji. Licencja pozwala na jednokrotną instalację programu, a jest on używany w kilku instalacjach" i tutaj właśnie jest problem bo instaluje czysty program na jednym komputerze i nie mam innej instalacji programu używanego w innym miejscu.
 
 
ted 

Pomógł: 24 razy
Posty: 568
Wysłany: 2023-01-29, 23:30   

Jeżeli chcesz mieć program bez magazynu to utwórz nowy miesiąc wcześniejszy niż istnieje w programie np styczeń 2000.
Otworzy się z pustym magazynem. Potem tylko wystarczy ten miesiąc zamienić na aktualny
 
 
piotrek 
Administrator
programista


Pomógł: 77 razy
Posty: 1894
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2023-02-15, 12:43   

Można też założyć nowy magazyn, a dostęp do starego obciąć w uprawnieniach.
_________________
Szkolenia dla użytkowników Small Business i Bistro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group