Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
kilka zmian
Autor Wiadomość
kaleon 

Pomógł: 24 razy
Posty: 492
  Wysłany: 2010-01-29, 20:27   kilka zmian

Witam
Zacząłem testować program BistroMo i mam kilka sugestii.

1. czy będzie można zmieniać rozmiar czcionki z listą towarów ?

2. Czy można przerobić grupy towarowe ?

w moim przypadku jest kilkanaście grup (6 rzędów) i źle działa rozwijanie listy grup. albo widzę tylko dwie albo cztery a żeby zobaczyć cześć grup trzeba się namęczyć z suwakami bo nie chce to działać tak jak powinno
Wolał bym żeby zrobić jeden przycisk na górze z nazwą "grupa" i wtedy po kliknięciu pojawiają się wszystkie grupy na całym ekranie. wybieramy grupę i pokazują się towary z tej grupy na całym ekranie.
Znacznie ułatwiło by to szybki wybór towaru

3. Brakuję mi z wersji Bistro możliwości wybrania dodatków do potrawy poprzez kliknięcie w nazwę pozycji. W bistro pojawia się wtedy lista dodatków. Czy można takie coś wdrożyć do wersji BistroMo ?
Przy większych zamówieniach takie rozwiązanie może ułatwić i przyśpieszyć sprzedaż.

4. Brakuję opcji blokady otwierania obcych zamówień. W programie mam to włączone a w BistroMo nie działa to. Wszyscy mogą obsługiwać wszystkie zamówienia.


Jak na razie tyle spostrzeżeń
Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-03-12, 15:51 ]
Czy jest szansa na zmiany które napisałem wyżej ?

Pozdrawiam
 
 
 
Wojtek 

Pomógł: 7 razy
Posty: 90
Wysłany: 2011-05-19, 15:57   Re: kilka zmian

Ad.1. Czcionka jest dopasowana na sztywno. Poza tym typową rozdzielczością dla palma
było 240x320. Najlepiej wygląda czcionka systemowa i w dodatku w domyślnej wielkości.

Ad.2. Grupy towarowe kiedyś rzeczywiście rozwijały się lub nie. Teraz powinno to działać prawidłowo.

Ad.3. Dodatki teraz działają również w Bistro Mobilnym. Należy przytrzymać rysik na nazwie towaru. Oczywiście najpierw trzeba wprowadzić ilość. Dopiero potem dodatki.

Ad.4. Od wersji 0.9.9 mamy możliwość filtrowania zamówień: tylko swoje, tylko na stolikach dostępnych dla operatora lub wszystkie. Operator może edytować tylko zamówienia na stolikach, do których ma dostęp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group