Home ::  FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy



Poprzedni temat «» Następny temat
waga etykietujaca dibal k355db
Autor Wiadomość
lookazzz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-09, 22:49   waga etykietujaca dibal k355db

Witam
podłączyłem ostatnio dwie wagi etykietujące dibal k355db i mam kilka pytań:
1. w jaki sposób bezpośrednio ze smallla programować nr etykiety dla towaru i klawisz bezpośredni z klawiatury wagi
2. przy programowaniu towarów na etykiecie mieszczą mi się tylko 14 znakow wiec w opcjach programowania zaznaczam tyle i myślałem ze tu nazwy mogą się powtarzać bo to nie kasa wiec chciałem ustawić bez dodawania kodu na końcu ale w takim ustawieniu przy pobieraniu towarów z magazynu pokazuje mi ze nazwy niektórych towarów się powtarzają ale niestety nie wysyła ich do wagi czy da się zrobić aby wysyłało bo jeżeli ustawie aby dodawało kod plu na końcu to wszystko jest ok tylko ze plu mammy cztero cyfrowe i na nazwę zostaje mi już tylko 10 znaków i niedobrze to wygląda
3. kody wagowe mam zrobione w ten sposób przykład 2711001 w tym 1001 to plu i niestety teraz wszystkie te towary wagowe przy sprzedaży bez drukowania etykiety muszę wpisywać na posie cały kod 2711001 czy nie da się ustawić tak aby pominąć 271?
 
 
kasiarz 

Pomógł: 7 razy
Posty: 104
Wysłany: 2012-01-10, 10:43   

Aby Small pomijał początkowe cyfry kodu wagowego - w twoim przypadku 271 musisz wpisać w konfiguracji kodów wagowych: "271ppppIIiii?"

czyli np po zeskanowaniu:
"2710004123459"

pobierze ci towar o symbolu "4" i ilości 12.345
 
 
krzysiek 

Pomógł: 4 razy
Posty: 158
Wysłany: 2012-01-10, 10:45   

Jeżeli nie chcesz kontroli powtarzania nazwy, to po prostu ją wyłącz w konfiguracji kasy (F6 - opcje programowania)
 
 
kasiarz 

Pomógł: 7 razy
Posty: 104
Wysłany: 2012-01-10, 10:54   

W Small-u dodatkowe parametry dla wagi metkującej wpisuje się w symbolu i tak możesz np:

#nn - ilość dni ważności
=nnn - nr klawisza szybkiej sprzedaży
En - format etykiety
Fn - nr etykiety
! - nie ważony

przykład:
12345#14E5 - symbol towaru=12345, ilość dni=14, format etykiety=5
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group